Športová streľba

1 Z
2 S
3 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
21 / 11
Počet podujatí so slovenským zastúpením:20
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Prokopp Alexander Prokopp Štokholm 1912
Uhorsko
vojenská puška na 300 m Z
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková Peking 2008
Slovensko
trap S
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková Londýn 2012
Slovensko
trap S
Barteková Danka Barteková Londýn 2012
Slovensko
skeet B
Gönci Jozef Gönci Atlanta 1996
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 60 B
Gönci Jozef Gönci Atény 2004
Slovensko
vzduchová puška 60 B
Dagmar Bílková Barcelona 1992
ČSSR
vzduchová puška 4
Gönci Jozef Gönci Atény 2004
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 60 4
Dušan Houdek Rím 1960
ČSSR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 4
Ján Kermiet Soul 1988
ČSSR
bežiaci terč 4
Tužinský Juraj Tužinský Rio de Janeiro 2016
Slovensko
vzduchová pištoľ na 10 m 4
Gönci Jozef Gönci Atlanta 1996
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 5
Kopp Pavol Kopp Peking 2008
Slovensko
ľubovoľná pištoľ 60 5
Hynek Hromada Mníchov 1972
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 6
Vladimír Slamka Atlanta 1996
Slovensko
trap 6
Kopp Pavol Kopp Rio de Janeiro 2016
Slovensko
ľubovoľná pištoľ na 50 m 7
Barteková Danka Barteková Peking 2008
Slovensko
skeet 8
Gönci Jozef Gönci Sydney 2000
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 8
Varga Erik Varga Peking 2008
Slovensko
trap 9
Gönci Jozef Gönci Atény 2004
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 9
Matej Meszáros Atény 2004
Slovensko
vzduchová puška 60 9
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková Peking 2008
Slovensko
vzduchová puška 40 9
Gönci Jozef Gönci Sydney 2000
Slovensko
vzduchová puška 60 11
Andrea Stranovská Atény 2004
Slovensko
skeet 12
Varga Erik Varga Londýn 2012
Slovensko
trap 12
Andrea Stranovská Sydney 2000
Slovensko
skeet 13
Ivan Némethy Moskva 1980
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 13
Hynek Hromada Ciudad de México 1968
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 14
Ivan Némethy Montreal 1976
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 14
Mário Filipovič Peking 2008
Slovensko
trap 14
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková Londýn 2012
Slovensko
vzduchová puška 60 14
Tužinský Juraj Tužinský Londýn 2012
Slovensko
vzduchová pištoľ 60 15
Barteková Danka Barteková Rio de Janeiro 2016
Slovensko
skeet 16
Dagmar Bílková Soul 1988
ČSSR
malokalibrovka 16
Gönci Jozef Gönci Peking 2008
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 60 16
Ján Fabo Sydney 2000
Slovensko
vzduchová pištoľ 17
Kovačócy Marián Kovačócy Rio de Janeiro 2016
Slovensko
trap 18
Ondrej Šima Ciudad de México 1968
ČSSR
veľkorážna terčovnica 18
Dagmar Bílková Atlanta 1996
Česko
vzduchová puška 20
Ján Fabo Atlanta 1996
Slovensko
ľubovoľná pištoľ 20
Kopp Pavol Kopp Londýn 2012
Slovensko
ľubovoľná pištol 60 20
Varga Erik Varga Rio de Janeiro 2016
Slovensko
trap 21
Kopp Pavol Kopp Londýn 2012
Slovensko
vzduchová pištoľ 60 21
Dagmar Bílková Atlanta 1996
Česko
malokalibrovka 22
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková Peking 2008
Slovensko
športová puška 3x20 22
Tužinský Juraj Tužinský Londýn 2012
Slovensko
ľubovoľná pištol 60 23
Dagmar Bílková Barcelona 1992
ČSSR
malokalibrovka 24
Vladimír Slamka Atlanta 1996
Slovensko
dvojitý trap 25
Ján Fabo Sydney 2000
Slovensko
ľubovoľná pištoľ 27
Kopp Pavol Kopp Peking 2008
Slovensko
vzduchová pištoľ 60 27
Gönci Jozef Gönci Atlanta 1996
Slovensko
vzduchová puška 60 28
Dagmar Bílková Soul 1988
ČSSR
vzduchová puška 30
Gönci Jozef Gönci Londýn 2012
Slovensko
vzduchová puška 60 31
Gönci Jozef Gönci Londýn 2012
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 31
Tužinský Juraj Tužinský Rio de Janeiro 2016
Slovensko
ľubovoľná pištoľ na 50 m 33
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková Londýn 2012
Slovensko
športovej puške 3x20 34
Gönci Jozef Gönci Peking 2008
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 37
Kopp Pavol Kopp Rio de Janeiro 2016
Slovensko
vzduchová pištoľ na 10 m 38
Gönci Jozef Gönci Londýn 2012
Slovensko
ľubovoľná malokalibrovke 60 poležiačky 39
Prokopp Alexander Prokopp Londýn 1908
Uhorsko
ľubovoľná zbraň na 300 m 43
Ján Fabo Atlanta 1996
Slovensko
vzduchová pištoľ 44
Prokopp Alexander Prokopp Paríž 1924
Uhorsko
automatická pištoľ na 25 m 53
Prokopp Alexander Prokopp Paríž 1924
Uhorsko
ľubovoľná zbraň na 600 m 55
Dušan Houdek Rím 1960
ČSSR
ľubovoľná malokalibrovka 60 kvalifikácia
Igor Takáč Nanking 2014
Slovensko
Viacboj 11
Jerguš Vengríny Buenos Aires 2018
Slovensko
vzduchová pištoľ na 10 m 15
Samuela Ernstová Nanking 2014
Slovensko
Vzduchová pištoľ 10 m 19
Samuela Ernstová Nanking 2014
Slovensko
Vzduchová pištoľ 10 m miešané dvojice osemfinále
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková Baku 2015
Slovensko
trap mix Z
Varga Erik Varga Baku 2015
Slovensko
trap mix Z
Barteková Danka Barteková Baku 2015
Slovensko
skeet 4
Barteková Danka Barteková Baku 2015
Slovensko
skeet mix 4
Štefan Zemko Baku 2015
Slovensko
skeet mix 4
Hubert Andrzej Olejnik Baku 2015
Slovensko
dvojitý trap 6
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková Baku 2015
Slovensko
trap 8
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková Baku 2015
Slovensko
športová puška 3x20 15
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková Baku 2015
Slovensko
vzduchová puška 40 16
Andrea Stranovská Baku 2015
Slovensko
skeet 19
Štefan Zemko Baku 2015
Slovensko
skeet 22
Jana Hyblerová Baku 2015
Slovensko
športová puška 3x20 23
Jana Hyblerová Baku 2015
Slovensko
vzduchová puška 40 31