Vodné pólo

Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
44 / 13
Počet podujatí so slovenským zastúpením:10
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Gergely Štefan Gergely Atény 2004
Maďarsko
muži Z
Fazekaš Štefan Fazekaš Berlín 1936
Maďarsko
muži Z
Gergely Štefan Gergely Peking 2008
Maďarsko
muži Z
Vojtech Neményi Paríž 1924
ČSR
muži 4
Ján Wenk Štokholm 1912
Uhorsko
muži 5
Ján Wenk Paríž 1924
Uhorsko
muži 5
Jenö Tóth-Hégner Štokholm 1912
Uhorsko
muži 5
Roman Bačík Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Gergely Štefan Gergely Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Július Iždinský Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Peter Nižný Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Ladislav Vidumanský Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Vidor Borsig Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Michal Gogola Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Štefan Kmeťo Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Pavol Dindžík Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Jozef Hrošík Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Alexander Nagy Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Peter Veszelits Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Karol Bačo Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Miroslav Jančich Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Roman Poláčik Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Tomáš Bundschuh Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Gejza Gyurcsi Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Radovan Lukáč Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Juraj Zaťovič Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Sergej Charin Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Peter Veszelits Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Eduard Balúch Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Róbert Kaid Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Milan Cipov Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Peter Horňák Barcelona 1992
ČSFR
muži 12
Martin Mravík Sydney 2000
Slovensko
muži 12
Ján Wenk Los Angeles 1932
Uhorsko
muži dns
Michal Schmuck Berlín 1936
ČSR
muži skupina
Pavol Steiner Amsterdam 1928
ČSR
muži 1. kolo
Michal Schmuck Amsterdam 1928
ČSR
muži 1. kolo
Janka Kurucová Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Terézia Bergerová Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Nataša Rybanská Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Beata Kováčiková Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Petra Stručková Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Ivana Majláthová Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Emma Junasová Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Mirka Stankovianska Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Patrícia Krivdová Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Barbora Baranovičová Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Simona Pažická Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Karin Kačková Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Kristína Stehlíková Baku 2015
Slovensko
kadetky 8
Matej Čaraj Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Michal Úradník Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Roman Klampár Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Andrej Kocák Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Tomáš Orem Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Michal Rybnikár Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Andrej Kováčik Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Samuel Baran Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Adam Mitruk Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Jaroslav Úradník Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Peter Barger Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Adam Furman Baku 2015
Slovensko
kadeti 12
Tomáš Grivalský Baku 2015
Slovensko
kadeti 12